Jakie kolory będą modne w nadchodzącym sezonie ślubnym?


Marzycie o naprawdę stylowym weselu? Nie zależy wam na jakiejś szczególnej oryginalności czy personalizacji, a przede wszystkim na tym, by impreza była nowoczesna i by wypełniły ją modne obecnie dekoracje ślubne? W takim razie, zamiast szukać jakichś niecodziennych ślubnych motywów, skupcie się na zaznajomieniu się z kolorystyką, która w nadchodzącym sezonie będzie obowiązywać w modzie ślubnej. Jest ona oczywiście zróżnicowana, dlatego jakiś wybór zawsze macie. Nie ma więc takiej opcji, aby żaden z zaprezentowanych kolorów nie przypadł wam do gustu.

Pastele jako alternatywa dla bieli
Pierwszą propozycją jest, a tak właściwie są pastelowe barwy. To hit już dobrych kilku ostatnich lat. Pomimo upływu czasu i tego, że mocniejsze kolory cały czas próbują z nimi walczyć, pastele wciąż utrzymują się w modzie i najprawdopodobniej jeszcze długo to się w ogóle nie zmieni. Są one jednak nieco ciekawszą alternatywą dla typowej tradycyjnej bieli. W barwach pastelowych można też do woli przebierać. Do wyboru macie chociażby subtelny błękit, turkus, miętę, ale też i brudny róż bądź zgaszony jasny seledyn.

Awangardowa śliwka pełna klasy
Zupełnie inaczej wyobrażacie sobie ciekawe wesela Poznań? Jasne barwy to zupełnie nie wasz klimat? Wolicie mocniejsze i wyrazistsze odcienie, dlatego też nie wyobrażacie sobie tego, by kupić białe, miętowe czy jakiekolwiek inne pastelowe dekoracje weselne? W takim razie odejdźcie od tego kolorystycznego motywu i poszukajcie czegoś innego. Jedną z ciekawszych barw, która ma się pojawić już niedługo właśnie w modzie ślubnej, jest głęboka śliwka. Taki ciemny fiolet może przytłaczać, jednakże tylko wtedy, gdy zostanie nieodpowiednio zastosowany. Pamiętajcie więc, by spróbować go ograć przynajmniej jedną jaśniejszą barwą. Duet mocnej śliwki i subtelnej brzoskwini to mieszanka wprost doskonała.

Elegancka mieszanka kolorystyczna
Czystą klasą samą w sobie są natomiast dwa odcienie – złoto i srebro. Wybór tych dwóch barw zawsze jest więc wskazany podczas przygotowywania wesela. Jeżeli tylko chcecie, śmiało możecie stworzyć całą uroczystość właśnie w złocie lub srebrze.

Zapraszamy: dworekstaropolski.com